Публічна оферта

Інтернет-магазин https://fashioncase.com.ua/

ФОП Бойченко Сергій Юрійович, іменований надалі Продавець, пропонує укласти цей договір на умовах оферти з будь-якою зацікавленою особою, що його надалі Покупець. Даний договір дійсний для фізичних і юридичних осіб. Продавець продає, а Покупець купує товар на сайті https://fashioncase.com.ua/. З повним асортиментом і фотографіями товарів можете ознайомитись в розділі Магазин сайту https://fashioncase.com.ua/

ЗАГАЛЬНЕ ПОЛОЖЕННЯ

1. Договірні відносини між продавцем і покупцем наступають з моменту натискання в інтернет-ресурсі на сторінці оформлення Замовлення кнопки “ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ”, це означає, що Продавець і Покупець, незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа), згідно з чинним українським законодавством, взяли на себе зобов'язання до виконання умов Договору публічної оферти.

ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

1. Продавець зобов’язується на умовах та в порядку, визначених цим Договором продати товар на основі Замовлення, оформленого Покупцем на відповідній сторінці сайту https://fashioncase.com.ua/, а Покупець зобов’язується на умовах та в порядку, визначених цим Договором, зробити оплату за придбаний Товар. 2. Продавець гарантує, що товар не переданий в заставу, не є предметом спору, не перебуває під арештом, а також на нього відсутні будь-які права третіх осіб.

ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

1. Покупець самостійно оформляє замовлення на відповідній сторінці сайту https://fashioncase.com.ua/ шляхом додавання Товарів в віртуальну корзину за допомогою натискання кнопки “Купити”, Або зробивши замовлення по електронній пошті, або по телефону, вказаному в розділі контактів сайту https://fashioncase.com.ua/.

2. Термін формування Замовлення до 3 робочих днів з моменту його оформлення. У разі, якщо замовлення відправлений у вихідний або святковий день, термін формування починається з першого після вихідного робочого дня.

 
ЦІНА ДОГОВОРУ І ПОРЯДОК ОПЛАТИ

1. Ціна і опис кожного окремого Товару вказується на відповідній сторінці сайту https://fashioncase.com.ua/. Характеристики кожної одиниці товару можуть незначно відрізнятися від заявлених на сайті. Ціна Договору визначається шляхом додавання цін всіх обраних Товарів, поміщених в віртуальну корзину, і ціни доставки, яка визначається в залежності від способу доставки відповідно до умов розділу Договору.

2. Покупець може оплатити замовлення наступними способами:

2.1 За допомогою банківського переказу грошей на поточний рахунок Продавця, вказаний в рахунку, в т.ч. за допомогою Інтернет-банкінгу (Покупець виробляє 100% оплату замовлення протягом трьох банківських днів з моменту отримання рахунку).

2.2 післяплатою при отриманні Замовлення в представництві служби доставки ТОВ «Нова Пошта».

2.3 Платіжними картами наступного типу: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro.

2.4 Будь-яким іншим способом за домовленістю з Продавцем.
 

УМОВИ ДОСТАВКИ ТОВАРУ

1. Покупець отримує товар за допомогою доставки або отримує його особисто. Порядок оплати і отримання вказаний на відповідній сторінці сайту https://fashioncase.com.ua/.

2. При доставці товарів в інші міста України, виконаних іншими Службами доставки (далі Компаніями-перевізниками) Покупець в повному обсязі і беззастережно погоджується з Правилами перевезення вантажів цими компаніями-перевізниками.

3. Факт отримання товару і відсутність претензій до якості товару, що доставляється Компаніями-перевізниками, Покупець підтверджує власним підписом в товаро-транспортної накладної, декларації Компанії-перевізника, або у видатковій накладній при отриманні товару. Зі свого боку, Продавець гарантує відвантаження товару Компанії-перевізнику в кількості, зазначеній і оплаченої Покупцем, в комплектності згідно специфікації цього товару і в належному (робочому) стані і якості.

4. У разі відсутності Покупця за адресою доставки, зазначеної Покупцем в заявці або відмови Покупця від отримання Товару по необгрунтованої причини, при доставці кур’єром компанії-перевізника, товар повертається в торговий центр відвантаження. Оплата за послуги Компанії-перевізника віднімається від суми, перерахованої Покупцем за Товар.Остаток суми повертається Покупцю на підставі його листа, відправленого на електронну пошту сайту https://fashioncase.com.ua/ із зазначенням розрахункового рахунку на який повинні бути повернуті кошти.

5. Всі питання, що виникли в процесі оплати та отримання товару, покупець може дізнатися за контактними даними в розділі Контакти.

ПОВЕРНЕННЯ ТА ОБМІН ТОВАРУ

1. Товар не відповідає технічним характеристикам обраних на сайті підлягає обміну або поверненню коштів (на вимогу Покупця) протягом 14 робочих днів після повернення товару Продавцю.

2. Товар вийшов з ладу під час гарантійного терміну, з вини Продавця, ремонт або заміна проводяться за рахунок Продавця.

3. Покупець має право здійснити повернення товару протягом семи днів з моменту його отримання за умови збереження ним товарного вигляду і заводської упаковки. Для здійснення повернення необхідно відправити лист за адресою: [email protected]. У листі вкажіть номер замовлення і контактні дані Покупця. Якщо повернення здійснюється через неналежної якості товару необхідно фото бракованої одиниці, на якій добре помітний шлюб.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН І ВИРІШЕННЯ СПОРІВ

1. Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов цього Договору в порядку, передбаченому цим Договором та чинним законодавством України.

2. У разі виникнення будь-яких розбіжностей досудовий порядок вирішення спорів обов'язковий. Претензію необхідно надіслати на адресу: [email protected]. Магазин зобов’язується розглянути її і дати відповідь протягом трьох робочих днів з моменту отримання.

3. Якщо домовитися не вдалося, суперечки вирішуються в судовому порядку відповідно до чинного законодавства Республіки Україна.

ФОРС-МАЖОРНІ ОБСТАВИНИ

1. Сторони не несуть відповідальності за невиконання будь-якого зі своїх зобов’язань, за винятком зобов'язань по оплаті, якщо доведуть, що таке невиконання було викликано форс-мажорними обставинами, тобто подіями або обставинами, дійсно знаходяться поза контролем такої сторони, настали після укладення цього Договору , носять непередбачуваний і невідворотний характер.

2. Час, необхідний Сторонам для виконання своїх зобов’язань за цим Договором, буде продовжений на термін дії форс-мажорних обставин

3. Настання форс-мажору не звільняє Сторони від остаточних взаєморозрахунків.

ІНШІ УМОВИ

1. Для здійснення покупки і доставки Товару Покупець надає Магазину наступні персональні дані: ПІБ, номер телефону та адресу електронної пошти, а також адреса, куди необхідно доставити покупку. Магазин зобов’язується забезпечити зберігання цих даних відповідно до чинного законодавства.

2. Для цілей, передбачених цим пунктом, Покупцеві Продавець має право направляти листи, повідомлення та матеріали на поштову адресу, e-mail Покупця, а також відправлятися sms-повідомлення, здійснюватися дзвінки на вказаний в анкеті телефонний номер.

3. У разі небажання отримувати розсилку, Покупець має право звернутися до Продавця, написавши заяву про відмову від отримання рекламних матеріалів, направивши його на поштову або електронну адресу.

4. Продавець не несе відповідальності за зміст і достовірність інформації, наданої Покупцем при оформленні замовлення. Покупець несе відповідальність за достовірність інформації, зазначеної при оформленні замовлення інформації.

5. Договір може бути змінений Продавцем в будь-який час. Зміни вступають в силу з моменту їх публікації на сайті https://fashioncase.com.ua/

6. Реквізити інтернет-магазину:

ФОП Бойченко Сергій Юрійович
ЄДРПОУ 3156919137

Київ, вул. Василя Тютюнника 5

ПОПУЛЯРНІ ПОСИЛАННЯ