Як очистити силіконовий чохол? Поради як відбілити силіконовий чохол

фото Як очистити силіконовий чохол? Поради як відбілити силіконовий чохол

Ні для кого не секрет, що силіконові чохли користуються великим попитом серед споживачів. Але, при тривалому використанні, такі чохли можуть пожовтіти та втратити свою привабливість. Перш за все, варто розуміти, що силіконові чохли жовтіють від того, що в мікропорах матеріалу може накопичуватись піт, жир, пил та бруд. Крім того, силікон має властивість окислюватись під впливом кисню. Отже, давайте розглянемо основні методи, які допоможуть повернути силіконовому чохлу його початковий вид. 

Що буде потрібно, щоб відбілити силіконовий чохол?Сам по собі силікон вважається досить надійним матеріалом, який не боїться контакту з водою та не вступає в реакцію з різними хімічними компонентами. саме тому, очищувати силіконовий чохол від пожовтіння можна різними підручними засобами, до яких можна віднести:

Також, для очищення силіконового чохла від пожовтіння можна використати харчову соду. Невелику кількість порошку необхідно насипати в будь-яку ємність та добавити пару крапель води. Отриманою сумішшю натираємо поверхню чохла, після чого промиваємо великою кількістю рідини. Для посилення ефекту в суміш можна добавити рідке мило, засіб для миття посуду або нашатирний спирт. 

Как быстро очистить силиконовый чехол?

Пользователям не стоит забывать о том, что силиконовым чехлам также нужно проводить профилактическую чистку и обязательно снимать накладку во время зарядки смартфона. Все дело в том, что из-за нагрева аккумулятора силиконовые чехлы быстро желтеют. Это необходимо не только для сохранения привлекательности аксессуара, но и для продления его срока службы. Чтобы почистить силиконовый чехол от небольшого загрязнения или просто освежить его внешний вид, достаточно добавить в емкость с теплой водой небольшое количество любого моющего средства или жидкого мыла. Полученный раствор нужно взбить до состояния пены и нанести ее на поверхность чехла. В таком состоянии накладку нужно оставить на 10-20 минут, после чего промыть под проточной водой. Также, для профилактической чистки силиконового чехла можно использовать мицеллярную воду или тоники для лица. В таких косметических средствах нет агрессивных компонентов, а еженедельная чистка накладки позволит вашему чехлу быть красивым и ухоженным.

ПОПУЛЯРНІ ПОСИЛАННЯ